3 Królewski Winter Cup 2020

2020-02-18 14:40:06


LISTA STARTOWA
NR
STARTOWY
Załoga / Klub Pojazd Klasa
001
logo AK Królewski
Artur Płochocki
AK Królewski
Fiat Seicento
AYA Motors, Tom-Water
1
FWD
002
logo AK Królewski
Paulina Niezabitowska
AK Królewski
Nissan Micra
Autowaldex
1
FWD
003
Marek DutkiewiczPeugeot 205
1
FWD
004
logo Łódzki Związek Motorowy
Michał Adamczyk
Małgorzata Adamczyk
Łódzki Związek Motorowy
Fiat Seicento
1
FWD
005
logo AK Królewski
Konrad Goczał
AK Królewski
Fiat Seicento
1
FWD
006
Patryk SierakowskiSeat Arosa
1
FWD
007
logo AK Królewski
Adam Płochocki
AK Królewski
Fiat Seicento
AYAMOTORS TOM-Water
1
FWD
008
logo AK Królewski
Waldemar Niezabitowski
AK Królewski
Nissan Micra
Autowaldex
1
FWD
009
Tomasz Szymanski
Kacper Żelechowski
Fiat Seicento
2
FWD
010
logo AK Polski
Maria Zaborska
Krzysztof Capała
AK Polski
Honda Civic
2
GOŚĆ FWD
011
logo AK Królewski
Krzysztof Granowski
AK Królewski
Peugeot 205
2
FWD
012
logo AK Królewski
Marek Michalski
AK Królewski
Nissan MICRA
2
FWD
013
Michał LewandowskiHonda Civic
Diax Motorsport
2
FWD
014
Andrzej Kochanowski
Lukasz Mosak
Peugeot 206
2
FWD
016
Mateusz WasilewskiFiat Seicento
2
FWD
017
Bartek Biegaj
Mateusz Brenda
Citroen Saxo
B.B Cars
2
FWD
018
Paweł KulfanFiat Seicento
2
FWD
019
Piotr GontarczykFiat Seicento
2
FWD
020
Marcin Nowak
Doris Skonieczna Nowak
Fiat Seicento
Klimacinek
2
FWD
021
logo AK Królewski
Tomasz Oczkoś
AK Królewski
Suzuki Swift
TOM-WATER/AYA MOTORS
2
FWD
022
logo AK Królewski
Grzegorz Klimczyk
AK Królewski
Honda Civic VI
2
FWD
023
logo AK Królewski
Łukasz Makochan
AK Królewski
Suzuki Swift GTi
2
FWD
024
logo AK Królewski
Maciej Janczak
AK Królewski
Honda Civic
Legionowska Akademia Jazdy
2
FWD
025
logo AK Królewski
Jacek Goździk
AK Królewski
Toyota Starlet
2
FWD
026
logo AK Rzemieślnik
Kacper Żelechowski
Tomasz Szymański
AK Rzemieślnik
Fiat seicento
2
GOŚĆ FWD
027
logo AK Królewski
Karolina Matuszewska
Adam Krupa
AK Królewski
Toyota Yaris
Linguo Rally Team
3
FWD
028
Jakub Wieczorek
Tomasz Krzemiński
Volkswagen Lupo GTI
KRZ Motorsport
3
FWD
029
Damian Najda
Marcin Walencki
Mitsubishi Colt
3
FWD
030
Maciej Kisły
Wojciech Kisły
Peugeot 106
3
FWD
031
Hubert Kubielski
Jacek Wasilewski
Honda CRX
3
FWD
032
logo AK Królewski
Jakub Staroń
AK Królewski
Honda CRX
3
FWD
033
Agnieszka KorzeniowskaHonda Civic
Rally Friends
3
FWD
034
logo AK Królewski
Filip Kulik
Kuba Nicpoń
AK Królewski
Honda Civic
3
FWD
035
Rafał Jaroszewski
Daniel Starachowski
Honda Civic
Kaizen Sushi
3
FWD
036
logo AK Królewski
Rafał Pak
Kamila Pak
AK Królewski
Citroen C2
3
FWD
037
logo AK Polski
Adam Kwiatkowski
Grzegorz Gajewski
AK Polski
Citroen Saxo
3
GOŚĆ FWD
038
logo AK Rzemieślnik
Dawid Wenta
Julia Lisowska-Wenta
AK Rzemieślnik
Citroen Saxo
3
FWD
039
Norbert Kassyanowicz
Dominik Kassyanowicz
Volkswagen Polo
3
FWD
040
logo AK Królewski
Agnieszka Załecka
Krzysztof Jędrych
AK Królewski
Honda Civic
Millers Oils
3
GOŚĆ FWD
041
logo AK Polski
Bartek Teter
Jarosław Frydrych
AK Polski
Citroen Saxo
Clipper Motorsport
3
FWD
042
logo AK Królewski
Adam Krupa
Paweł Piotrowski
AK Królewski
Toyota Yaris
Linguo
3
FWD
043
logo AK Królewski
Maciej Jendrych
Jakub Kubicki
AK Królewski
Peugeot 106
Grip Chasers Rally Team
3
FWD
044
logo AK Polski
Paweł Koda
AK Polski
Citroen Saxo
3
FWD
045
Izabella SzymańskaHonda Civic
3
FWD
046
logo AK Podlaski
Mateusz Pietruc
Kamil Piech
AK Podlaski
Peugeot 206
ALCAR-Części Samochodowe
3
FWD
047
logo AK Podlaski
Hubert Lewko
AK Podlaski
Honda Civic
3
FWD
048
logo AK Rzemieślnik
Mariusz Regulski
AK Rzemieślnik
Honda CRX
3
FWD
049
Maciej Zawadzki
Artur Piłat
BMW E36
4
RWD
050
Mariusz PiłatBMW E30
4
RWD
051
logo AK Podlaski
Adam Laskowski
Jakub Kakareko
AK Podlaski
Peugeot 206
Pomoc Kierowcy
4
FWD
052
logo AK Podlaski
Krzysztof Wierzbicki
AK Podlaski
Peugeot 206
AGNEX
4
FWD
053
logo AK Podlaski
Grzegorz Wysocki
AK Podlaski
Peugeot 206 RC
4
FWD
054
Jacek ZabłockiPeugeot 206 2.0 GT
SAUNYONLINE
4
FWD
055
Waldek WisniewskiToyota Celica turbo 4wd
5
056
logo AK Królewski
Mariusz Wilkowski
AK Królewski
Peugeot 206
4
FWD
057
Mikołaj SzulcOpel Corsa
4
FWD
058
Sylwester Marciniak
Miłosz Skrabek
Renault Clio
4
FWD
059
logo AK Podlaski
Paweł Siodmok
Dawid Babiński
AK Podlaski
Honda Civic
4
FWD
060
logo AK Polski
Rafał Zygmuntowicz
AK Polski
Honda Civic
4
FWD
061
logo AK Polski
Maciej Dębowski
AK Polski
Honda Civic VI
Kill All Tires
4
GOŚĆ FWD
062
Konrad GanczarskiCitroen C4 VTS
Strop-Hurt
4
FWD
063
logo AK Polski
Rafał Piotrowski
Liliana Rozum
AK Polski
Renault Clio Sport II
4
GOŚĆ FWD
064
Filip Bicki
Karol Ciecwierz
Suzuki Swift
1
FWD
065
Mariusz GałkaBMW 316
Moto-Man
4
RWD
066
Piotr Pezowicz
Dawid Piwko
BMW 318Ti
Super Shine
4
RWD
067
Łukasz Rak
Tomasz Laskowski
BMW 318ti
4
RWD
068
logo AK Królewski
Jarek Kurowski
AK Królewski
BMW E30
4
RWD
069
Michał ŁukkawskiBMW E36 318ti
4
RWD
070
logo AK Rzemieślnik
Kamil Pietraszko
AK Rzemieślnik
BMW 318is
SP Trans
4
RWD
071
Michał GołębiewskiBMW 318is
4
RWD
072
logo AK Królewski
Arkadiusz Musiał
Krzysztof Smętek
AK Królewski
BMW E36
[ ,.!.. MFRT ]
4
RWD
073
logo AK Królewski
Maciej Jermakow
AK Królewski
BMW E30 318is
4
RWD
074
logo AK Polski
Bartek Czwartek
AK Polski
BMW 320i
[ ,.!.. MFRT ]
4
GOŚĆ RWD
075
Adrian Piłat
Jarosław Frydrych
BMW 318 IS e30
Świat MINI
4
RWD
076
Artur Piłat
Maciek Zawadzki
BMW E36
4
RWD
077
logo AK Polski
Bartosz Kowalski
AK Polski
BMW E36
4
GOŚĆ RWD
078
logo AK Polski
Piotr Cywiński
Bartosz Czwartosz
AK Polski
BMW 318is e36
4
RWD
079
logo AK Rzemieślnik
Mariusz Kopala
Grzegorz Łajca
AK Rzemieślnik
Subaru Impreza
MocnyBimberRallyTeam
4
080
logo AK Polski
Filip Hryniewicki
AK Polski
Opel Astra
4
FWD
081
logo AK Królewski
Rafał Jeromin
AK Królewski
Opel Astra
LifestyleCars
4
FWD
082
logo AK Polski
Jakub Kinkel
Przemysław Kalinowski
AK Polski
Opel Astra GSi
4
FWD
083
logo AK Podlaski
Marcin Malinowski
AK Podlaski
Ford Fiesta ST
ALEX Optima
4
FWD
084
Sebastian Dziadosz
Marcin Dziadosz
Honda Civic V
RIDER
4
FWD
085
Paweł Jakubczyk
Weronika Morawska
Honda civic
SPEC-WOK
5
FWD
086
logo AK Rzemieślnik
Rafał Górecki
AK Rzemieślnik
Opel Corsa
5
FWD
087
Marcin DrozdaRenault Megane
5
FWD
088
Marcin Jaskulski
Piotr Jaskulski
BMW E30
Kamuflage*
5
RWD
089
Piotr ChrzanowskiBMW 316
5
RWD
090
logo AK Rzemieślnik
Łukasz Zawadzki
Magdalena Zawadzka
AK Rzemieślnik
BMW E36 325s
MocnyBimberRallyTeam
5
RWD
091
Radoslaw PiedziukBMW 325
5
RWD
092
logo AK Rzemieślnik
Maciej Słowik
AK Rzemieślnik
BMW E46
5
RWD
093
Adam SrokaHyundai I30N
5
GOŚĆ FWD
094
logo AK Polski
Michał Kuna
AK Polski
BMW M3 RX
Świat MINI
5
GOŚĆ RWD
095
logo Automobilklub Jurajski
Bartosz Kowalski
Automobilklub Jurajski
Audi 80
Transfer Multisort Elektronik
5
096
logo AK Tomaszowski
Adrian Wichłacz
Blażej Szulc
AK Tomaszowski
Ford Fiesta
ODYS TRANSPORT
5
097
logo AK Królewski
Michał Kraciuk
AK Królewski
Audi A4 Kombi Q
5
098
Adam NowakSubaru Justy
Ecumajster
S&E
099
logo AK Królewski
Piotr Kanonowicz
AK Królewski
Ford Focus
Premium Kitchens
5
GOŚĆ
100
Przemysław Ledzion
Piotr Fukowski
Subaru Impreza WRX STI
SCG Express Delivery
S&E
101
logo AK Królewski
Ewa Hołdyk
Oktawian Ostrowicz
AK Królewski
Subaru Impreza WRX JDM
S&E
102
logo AK Polski
Andrzej Borkowski
AK Polski
Mitsubishi Lancer evo 5
S&E
103
logo AK Polski
Maciej Majdax
AK Polski
Renault Clio
4
FWD
104
logo AK Królewski
Tomasz Jędrasiak
Rafał Jędrasiak
AK Królewski
Mitsubishi Evo VII
S&E
105
Arek Tyc
Jarosław Koczewski
Subaru Impreza STI Ra
Arktyc
S&E
106
Piotr Grząba
Jacek Tołkanowicz
Mitsubishi Lancer Evo 5
S&E
107
logo AK Rzemieślnik
Marcin Michalski
Anna Michalska
AK Rzemieślnik
Subaru Legacy
S&E
108
Maciej Maksymiuk
Emil Uszynski
Subaru Impreza
BRC Błonie E-Mobil
S&E
109
Grzegorz KorczakSubaru Legacy
S&E
110
Jerzy Pyzel
Weronika Pyzel
Mitsubishi Lancer Evo X
4Motors
S&E
111
Mateusz Maj
Adam Nowak
Subaru Impraza
S&E
113
Piotr Fukowski
Przemysław Ledzion
Subaru Impreza STI
APR Motorsport
S&E
114
logo AK Rzemieślnik
Emil Uszyński
Maciek Maksymiuk
AK Rzemieślnik
Subaru Impreza Coupe
S&E
115
logo AK Królewski
Oktawian Ostrowicz
Ewa Hołdyk
AK Królewski
Subaru Legacy Turbo
S&E
116
logo AK Królewski
Krzysztof Oracz
Michał Wasilewski
AK Królewski
Mitsubishi Lancer Evo X
Autoprofesja
S&E
GOŚĆ
117
logo AK Polski
Felix Danilczuk
Martyna Adamiak
AK Polski
Mitsubishi Lancer Evo X
S&E
GOŚĆ
118
Mariusz FilecSubaru Impreza STI
S&E


lp. to tylko liczba porządkowa, to nie jest numer startowy. Poniższa lista prezentuje kolejność zapisu na rajd.

Każda zapisana załoga która nie miała wymaganego salda ma 15 minut od swojego zapisu na jego uzupełnienie. Po tym czasie o kolejności na liście decydować będzie godzina uzupełnienia salda a nie godzina zapisu. Historia płatności jest dostępna w panelu użytkownika.
List zapisanych
lp. Załoga / klub Pojazd Klasa /
Status
Status
1
Przemysław ŚwierczyńskiBMW 318Ti
4
RWD


2
logo AK Polski
Krzysztof Cieślak
AK Polski
BMW E36 Compact
4
RWD


3
logo AK Polski
Tomasz Ostrowski
AK Polski
Mitsubishi Lancer Evo X
S&E
GOŚĆ


4
Norbert StaszkiewiczHonda Civic
4
FWD


5
logo AK Królewski
Marcin Pogorzelski
AK Królewski
Citroen Saxo
3
GOŚĆ FWD


6
logo AK Królewski
Rafał Kawka
AK Królewski
Honda Civic
3
FWD


7
Jarosław Smolarz
Wojciech Królewski
Subaru Impreza
S&E


8
Agnieszka Włodarczyk
Natalia Madejczyk
Opel Astra GSI
4
FWD


9
Szymon JaroszyńskiPeugeot 206
4
FWD


10
logo AK Polski
Maciej Zych
AK Polski
Peugeot 106 Rallye S1
bwith.us
2
FWD


11
Rafał Bilski
Paweł Mieczkowski
Mitsubishi evo9
RAVENOL
S&E


12
Paweł Mieczkowski
Rafał Bilski
Mitsubishi Lancer Evo 9
RAVENOL
S&E
GOŚĆ


PARTNERZY