3 Królewski Winter Cup 2020

2020-02-18 14:40:06

Zimy, jak nie ma tak nie ma więc chyba w wiosennych warunkach przyjdzie nam rozegrać ostatnią eliminację tegorocznego Królewski Winter Cup. Choć kciuki za śnieg trzymamy do końca!

1 marca (niedziela) wystartuje 3 eliminacja Królewski Winter Cup 2020 na gościnnym Torze Wyścigów Konnych Służewiec. Czeka na Was 2,5 kilometrowy odcinek przejeżdżany czterokrotnie na czas plus dodatkowo, piąty jako Power Stage z osobną punktacją. Można dużo zyskać ale tez dużo stracić. Do tego 2 przejazdy zapoznawcze, pomiar czasu na fotokomórkach, wyniki on-line na olbrzymim telebimie, serwisy na miejscu, niezapomniana grochówka od Pana Marka i oczywiście ten jedyny, niepowtarzalny rajdowy klimat!!! Co do trasy to coś pokombinujemy, żebyście byli zaskoczeni! Zapisy ruszają 20 lutego (czwartek) od godziny 12:00 poprzez naszą stronę www.ak-krolewski.pl.

Instrukcja obsługi systemu do zapisów (dla tych którzy go nie znają) pojawi się na wydarzeniu i na stronie internetowej. Podamy również kontakt do admina, który odpowie na wszelkie pytania i pomoże jak będzie trzeba.


3 eliminacja Królewski Winter Cup 2020
Termin: 1 marca 2020 (niedziela)
Miejsce: Teren Wyścigów Konnych w Warszawie
Liczba uczestników: 100 – 120 w maksie
Wpisowe – takie jak w ubiegłym roku: 230 zł
- członkowie AK Królewskiego z opłaconą składką za rok 2020 - 180 zł
ma być NAPRAWDĘ opłacona!

Prosimy o wpłacanie składki przez swoje konta założone na stronie.
No to się widzimy! Informacje będą na fb i na stronie, zapraszajcie znajomych!


Bardzo ważna informacja! Przeczytajcie do samego końca!

Na teren toru Służewiec wjeżdżają TYLKO auta startujące w imprezie oraz zgłoszone auta serwisowe. Na górę, przy trybunach - do parku serwisowego NIE WJADĄ jakiekolwiek lawety! Te zostawiacie na dole i tam też zrzucacie i pakujecie po imprezie auta. Niestety, nasze prośby na pierwszej eliminacji nie zostały przez wszystkich wysłuchane i spełnione więc takie są konsekwencje. Uprzedzając pytania - powtarzamy ŻADNA laweta NIE WJEDZIE na górę!!!!

Miejcie przy sobie maty pod auto, nie tylko rajdówkę ale też pod serwisówkę z której też coś może się ulać :) (nawet starty baner czy kawałek plandeki) bo chodnik tam jest nowiutki i na prawdę nie chcemy go pobrudzić bo to obiecaliśmy Służewcowi. Postaramy się wytyczyć miejsca serwisowe - to 3,5 szerokości więc od razu poprosimy o rozsądne parkowanie, żeby inni mogli się zmieścić.

Przypominamy jednocześnie, że auto serwisowe to nie jest np. SUV w którym jest lewarek i dwa koła. To możecie zmieścić i zawieźć na górę w rajdówce. Będziemy się temu dokładnie przyglądać. A towarzyszące Wam kobiety czy przyjaciele mogą 200 metrów pokonać na piechotę.

Serwisówki zgłaszajcie do Marty marta.stanczyk@ak-krolewski.pl. W wiadomości poprosimy o markę nr rejestracyjny i kogo to serwis.
Będziemy wyciągać konsekwencje finansowe za nieprzestrzeganie tych wytycznych!

Regulaminy
Królewski Winter Cup 2020
Regulamin ramowy cyklu Królewski Winter Cup 2020
Pobierz
Regulamin uzupelniajacy 3 Królewski Winter Cup 2020Pobierz
3KWC2020 rysunekPobierz
Klasyfikacja całego Winter Cup 2020 prowizorycznePobierz
Wyniki 3 Królewski Winter Cup 2020Pobierz

Pozostałe aktualności

2 Królewski Puchar Turystyczny 2022 "Rajd Bibliotekarza 2022"
Automobilklub Królewski zaprasza do udziału w imprezie tu
Zapowiedź imprezy "Rajd Prima-Aprilisowy"
Automobilklub Królewski zaprasza do udziału w imprezie tu
Kalendarz imprez turystycznych 2022
Automobilklub Królewski zaprasza do udziału w cyklu impre
8 i 10 Królewski Puchar Turystyczny 2021 "Włóczykij 2021"
Automobilklub Królewski zaprasza do udziału w imprezie tu

PARTNERZY