2 Królewski Winter Cup 2020

2020-01-22 15:13:42

Jeszcze nie opadły emocje związane z 1 eliminacją a my już śpieszymy zaprosić Was na kolejną.

2 lutego (niedziela) wystartuje 2 eliminacja Królewski Winter Cup 2020 na gościnnym Torze Wyścigów Konnych Służewiec.
Co Was czeka, chyba wiecie ale dla tych którzy wybierają się pierwszy raz przypominamy: 2,5 kilometrowy odcinek przejeżdżany 4-krotnie plus 2 przejazdy zapoznawcze, czas mierzony na fotokomórkach, start co 30 sekund, wyniki on-line, serwisy do Wasze dyspozycji, pyszne jedzonko i niepowtarzalny klimat rajdowy. Oczywiście już kombinujemy jak zmienić konfigurację trasy żebyście na pamięć nie jechali. Na śnieg to pewnie nie ma co liczyć bo zima to nie wiadomo kiedy do nas zawita, chociaż może sprawi psikusa?

Zapisy ruszają 23 stycznia (czwartek) od godziny 12:00 poprzez naszą stronę www.ak-krolewski.pl.

Instrukcja obsługi systemu do zapisów (dla tych którzy go nie znają) pojawi się na wydarzeniu i na stronie internetowej. Podamy również kontakt do admina, który odpowie na wszelkie pytania i pomoże jak będzie trzeba.


2 eliminacja Królewski Winter Cup 2020
Termin: 2 lutego 2020 (niedziela)
Miejsce: Teren Wyścigów Konnych w Warszawie
Liczba uczestników: 100 – 120 w maksie
Wpisowe – takie jak w ubiegłym roku: 230 zł
- członkowie AK Królewskiego z opłaconą składką za rok 2020 - 180 zł
ma być NAPRAWDĘ opłacona!

Prosimy o wpłacanie składki przez swoje konta założone na stronie.
No to się widzimy! Informacje będą na fb i na stronie, zapraszajcie znajomych!


Bardzo ważna informacja! Przeczytajcie do samego końca!

Na teren toru Służewiec wjeżdżają TYLKO auta startujące w imprezie oraz zgłoszone auta serwisowe. Na górę, przy trybunach - do parku serwisowego NIE WJADĄ jakiekolwiek lawety! Te zostawiacie na na dole. I tam też zrzucacie i pakujecie po imprezie auta. Niestety, nasze prośby na pierwszej eliminacji nie zostały przez wszystkich wysłuchane i spełnione więc takie są konsekwencje. Uprzedzając pytania - powtarzamy ŻADNA laweta NIE WJEDZIE na górę!!!!

Miejcie przy sobie maty pod auto, nie tylko rajdówkę ale też pod serwisówkę z której też coś może się ulać :) (nawet starty baner czy kawałek plandeki) bo chodnik tam jest nowiutki i na prawdę nie chcemy go pobrudzić bo to obiecaliśmy Służewcowi. Postaramy się wytyczyć miejsca serwisowe - to 3,5 szerokości więc od razu poprosimy o rozsądne parkowanie, żeby inni mogli się zmieścić.

Przypominamy jednocześnie, że auto serwisowe to nie jest np. SUV w którym jest lewarek i dwa koła. To możecie zmieścić i zawieść na górę w rajdówce. Będziemy się temu dokładnie przyglądać. A towarzyszące Wam kobiety czy przyjaciele mogą 200 metrów pokonać na piechotę.

Serwisówki zgłaszajcie do Marty marta.stanczyk@ak-krolewski.pl. W wiadomości poprosimy o markę nr rejestracyjny i kogo to serwis.
Będziemy wyciągać konsekwencje finansowe za nieprzestrzeganie tych wytycznych!

Regulaminy
Królewski Winter Cup 2020
Regulamin ramowy cyklu Królewski Winter Cup 2020
Pobierz
Regulamin uzupelniajacy 2 Królewski Winter Cup 2020Pobierz
Rysunek próby 2KWC2020Pobierz
Schemat oklejenia autaPobierz
Wyniki 2 KWC 2020Pobierz

MEDIA

PARTNERZY