Motoryzacyjne pożegnanie lata 2023

2023-10-22 20:47:20

Kochani! U nas jak zwykle się dzieje :) Tym razem zapraszamy na trochę Motoryzacyjne pożegnanie lata, które odbędzie się w niedziele, 29 października na Torze Autek w Józefowie pod Legionowem. Wraz z naszymi przyjaciółmi chcemy motorsportowo pożegnać ten sezon. Czekać będzie na Was moc atrakcji a my przygotowaliśmy taka "namiastkę" naszych imprez czyli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności za kierownicą na bardzo technicznym, równym torze bez szykan czy słupków. Po prostu czysta jazda! Zapraszamy w cywilnych samochodach, bo tu nie chodzi o "wyścig zbrojeń", tylko o fajną zabawę. Czekają nagrody!

Na miejscu będzie możliwość wypożyczenia kasku, więc za drobną opłatą możecie pobawić się na koniec sezonu, korzystając z auta "na zakupy" :)

Dodatkowo, DIAM Racing organizuje konkursową próbę sprawnościową, która będzie polegała na technicznym, najszybszym przejeździe trasy sprawnościowej, w której między innymi będzie do przejechania beczka, slalom czy szykana.

Zaproście przyjaciół, sąsiadów, znajomych z pracy - bo szykuje się niezła impreza :)

Udział w każdej z prób osobno to koszt 30 zł, ale jeśli chcecie spróbować swoich sił w obydwu to zapłacicie jedynie 50 zł.

Zapisać można będzie się wcześniej - zalecamy, bo miejsc dużo nie ma :) lub w dniu imprezy.

Zapisy ruszają w niedzielę, 22 października przez stronę www.ak-krolewski.pl. Pojawi się tam informacja o wydarzeniu. Klikając w zdjęcie poszukaj klawisza zapisy. Można zapisać się na jedną lub dwie konkurencje - ze zniżką, oczywiście

Zapraszamy!!!

MEDIA

PARTNERZY