Królewski Sprint 2023

2023-05-29 22:28:28

Długo szukaliśmy terenu, na którym moglibyście pojeździć. W końcu udało się! I RUSZAMY!
Już 24 czerwca (sobota) zapraszamy na Królewski Sprint na terenie … Polskiego Holdingu Obronnego przy ulicy Fort Wola. Kiedyś to było miejsce tajemne :), zastrzeżone, a już w czerwcu pokaże swoje rajdowe oblicze.

Teren jest przeogromny i z racji swojej historii utwardzony (poruszały się po nim kilkutonowe monstra).

Nie zapraszamy Was na równy tor, ale na prawdziwie, fajna rajdową trasę, na której poczujecie co to adrenalina. Nawierzchnia będzie różna (kostka, trylinka, beton, asfalt i trochę piachu – żeby można było pójść bokiem :), a to wszystko w Warszawie!!
Krawężników w większości nie ma – bo po co, dziur też nie – niektóre fragmenty przykryte są grubą warstwą liści – będziemy to sprzątać. Ale po ocenie organoleptycznej pod spodem jest równo i stabilnie. Na pewno da Wam dużo frajdy!

Uprzedzamy, że impreza jest zgłoszona do PZM więc, auto musi mieć ważne badanie techniczne i OC. Opony bez znaczka E tylko dla klasy GOŚĆ.

Postaramy się jeszcze w tym tygodniu wrzucić on board, a przynajmniej zdjęcia fragmentów trasy.

Do rzeczy: impreza odbędzie się 24 czerwca (sobota). Będzie jak to u Nas, czyli pomiar czasu na fotokomórkach, start co 30 sekund, wyniki on-line, jedzonko oraz nietypowe nagrody dla zwycięzców.

Zakładamy 5 przejazdów na czas, choć gdzieś tam w głowie chochlik nam podpowiada, że uda się więcej (dyrektor zadecyduje, ale wydaje się, że będzie go łatwo przekonać). Oczywiście 2 przejazdy zapoznawcze. Nie trzeba mieć pilota, ale „umysłowy” zawsze wskazany (niby dociąża, ale coś tam podyktuje :) ).

Do tego nasi partnerzy przygotowali mnóstwo atrakcji dla kibiców. Ale o tym wkrótce...

Zapisy ruszają wg informacji na naszej stronie www.ak-krolewski.pl.
Instrukcja obsługi systemu do zapisów (dla tych którzy go nie znają) pojawi się na wydarzeniu i na stronie internetowej. Podamy również kontakt do admina, który odpowie na wszelkie pytania i pomoże jak będzie trzeba.
Termin imprezy: 24 czerwca 2023 (sobota)
Miejsce: Teren Polski Holding Obronny – ulica Fort Wola Liczba uczestników: maksymalnie 100

Wpisowe:
300 zł – dla członków AK Królewskiego z opłaconą składką za rok 2023
350 zł – dla wszystkich innych

Na tym terenie w lipcu, sierpniu i wrześniu spróbujemy reaktywować nasz cykl Królewski Summer Cup! To jedyna szansa, żeby wcześniej poznać teren.

Załączniki
Regulamin uzupełniający Królewski Rally Sprint 2023Pobierz

MEDIA

PARTNERZY