8 i 10 Królewski Puchar Turystyczny 2021 "Włóczykij 2021"

2021-09-04 02:55:33

Ze względu na bardzo niską liczbę zgłoszeń, jesteśmy zmuszeni do podjęcia trudnej decyzji i odwołania rajdu w zaplanowanym terminie.

Jesteśmy aktualnie w kontakcie z GKSPiT celem ustalenia nowego terminu wydarzenia, jak tylko nowa data zostanie ustalona wrócimy ze szczegółami odnośnie terminu i miejsca w którym impreza się odbędzie.
Prosimy o podanie nr. konta na które możemy dokonać zwrotu wpisowego.Automobilklub Królewski zaprasza do udziału w imprezie turystyczno-nawigacyjnej „Włóczykij 2021”, która odbędzie się w dniu 18.09.2021r w Wołominie i okolicach.

Niestety, ze względu na obecną sytuację, ogromną ilość wesel i niebotycznymi kwotami za noclegi i wyżywienie, zdecydowaliśmy się na rezygnację z organizacji imprezy w stylu, za którym większość zawodników tęskni, i przeprowadzić zawody w formule jednodniowej, w sobotę 18 września 2021.

Uczestnicy będą musieli zmierzyć się z:
• przejechaniem 2 etapów, każdy składający się z dwóch odcinków trasy, według otrzymanych wskazówek (długość trasy ok. 45km)
• konkursem wiedzy o przepisach ruchu drogowego

• próbą sprawności, których przeprowadzenie i formuła uzależnione są od sytuacji epidemiologicznej

• testu ze zwiedzanego obiektu – tym razem będzie to kolejne ciekawe zabytki Naszej architektury – po szczegóły zapraszamy do regulaminu (Obiekty obowiązkowe dla Turystów, niemniej Nawigatorów również z chęcią zapraszamy na małą lekcję historii)

UWAGA!
Istnieje możliwość wystartowania tylko w jednej z rund.

Uczestnictwo w imprezie zapewni poprawę umiejętności prowadzenia pojazdu, pogłębi stan wiedzy o przepisach ruchu drogowego, pozwoli zwiedzić ciekawe miejsca i poznać ich historię oraz poczuć smak rywalizacji.

Udział w imprezie, może wziąć każdy kierowca.
Załogę startową stanowi kierowca i pilot. Możliwy jest również udział osób towarzyszących.
Pojazd zgłoszony do imprezy musi być dopuszczony do ruchu na podstawie odpowiednich przepisów oraz posiadać aktualne ubezpieczenie OC.

Harmonogram imprezy wraz ze szczegółami zapisów znajdują się w regulaminie imprezy.

Zapraszamy wszystkich do zabawy !

Załączniki
Regulamin uzupełniający Włóczykij NSMPPobierz
Regulamin uzupełniający Włóczykij TMMPPobierz
Zgloszenie EDNARUNDA TMMP Wloczykij 2021Pobierz
Zgloszenie JEDNA RUNDA NSMP Wloczykij 2021Pobierz
Zgloszenie OBIE RUNDY NSMP Wloczykij 2021Pobierz
Zgloszenie OBIE RUNDY TMMP Wloczykij 2021Pobierz

MEDIA

PARTNERZY