Wracamy

2021-06-25 23:56:09

Przed weekendem mamy dla Was newsa! Możemy zdradzić więcej szczegółów związanych z naszą lipcową, rajdową imprezą!

Lecimy z imprezą dzień wcześniej niż zakładaliśmy czyli...
24 lipca - SOBOTA

Teren znany, bo wracamy na gościnna dla nas Hutę ArcelorMittal, ale z nowym przebiegiem trasy i uprzątniętym terenem. Będzie ciekawie, trochę technicznie ale znajdzie się też szybsza partia. Jak to zwykle u Nas bywa, będą niespodzianki, podarunki i niespodziewane nagrody :) Dopinamy szczegóły więc już niedługo dowiecie się prawie :) wszystkiego.

Dlaczego sobota?
- sobota jest dniem handlowym - wyślecie dziewczynę, żonę i teściową na zakupy a Wy macie czas żeby poszaleć na trasie (galeria jest obok, więc podrzucić dacie radę o ile zmieszczą się do rajdówki)
- sobota jest dniem handlowym [2] - coś wam się urwie, skończy się olej, płyn - da radę na szybko coś ogarnąć i jechać dalej, sklepów na Bielanach nie brakuje, nawet Wolumen niedaleko
- w sobotę po imprezie możecie jeszcze skoczyć na działkę, grilla, piwo i inne trunki ze znajomymi, skorzystać w pełni z reszty weekendu,. Zostaje przecież niedziela na regenerację.

Nie ukrywamy, że plusy są też i dla nas: - mamy niedzielę żeby dokończyć sprzątać teren, zwieźć graty do magazynu i naprawić to co się zniszczyło : ) uwierzcie jest co robić, - po ostatniej Hucie zajęło nam to 3 dni. A wszak sami pracujemy, więc robiliśmy to wieczorami
- mamy chwilę w niedzielę, żeby odsapnąć i naładować akumulatory do pracy - podobnie jak Wy :)

Wiemy, że niektórzy z nas pracują w sobotę - my też, ale zawsze można się pozamieniać. Coś wymyślicie!

MEDIA

PARTNERZY