3 Królewski Winter Cup 2020

2020-02-18 14:40:06

Zimy, jak nie ma tak nie ma więc chyba w wiosennych warunkach przyjdzie nam rozegrać ostatnią eliminację tegorocznego Królewski Winter Cup. Choć kciuki za śnieg trzymamy do końca!

1 marca (niedziela) wystartuje 3 eliminacja Królewski Winter Cup 2020 na gościnnym Torze Wyścigów Konnych Służewiec. Czeka na Was 2,5 kilometrowy odcinek przejeżdżany czterokrotnie na czas plus dodatkowo, piąty jako Power Stage z osobną punktacją. Można dużo zyskać ale tez dużo stracić. Do tego 2 przejazdy zapoznawcze, pomiar czasu na fotokomórkach, wyniki on-line na olbrzymim telebimie, serwisy na miejscu, niezapomniana grochówka od Pana Marka i oczywiście ten jedyny, niepowtarzalny rajdowy klimat!!! Co do trasy to coś pokombinujemy, żebyście byli zaskoczeni! Zapisy ruszają 20 lutego (czwartek) od godziny 12:00 poprzez naszą stronę www.ak-krolewski.pl.

Instrukcja obsługi systemu do zapisów (dla tych którzy go nie znają) pojawi się na wydarzeniu i na stronie internetowej. Podamy również kontakt do admina, który odpowie na wszelkie pytania i pomoże jak będzie trzeba.


3 eliminacja Królewski Winter Cup 2020
Termin: 1 marca 2020 (niedziela)
Miejsce: Teren Wyścigów Konnych w Warszawie
Liczba uczestników: 100 – 120 w maksie
Wpisowe – takie jak w ubiegłym roku: 230 zł
- członkowie AK Królewskiego z opłaconą składką za rok 2020 - 180 zł
ma być NAPRAWDĘ opłacona!

Prosimy o wpłacanie składki przez swoje konta założone na stronie.
No to się widzimy! Informacje będą na fb i na stronie, zapraszajcie znajomych!


Bardzo ważna informacja! Przeczytajcie do samego końca!

Na teren toru Służewiec wjeżdżają TYLKO auta startujące w imprezie oraz zgłoszone auta serwisowe. Na górę, przy trybunach - do parku serwisowego NIE WJADĄ jakiekolwiek lawety! Te zostawiacie na dole i tam też zrzucacie i pakujecie po imprezie auta. Niestety, nasze prośby na pierwszej eliminacji nie zostały przez wszystkich wysłuchane i spełnione więc takie są konsekwencje. Uprzedzając pytania - powtarzamy ŻADNA laweta NIE WJEDZIE na górę!!!!

Miejcie przy sobie maty pod auto, nie tylko rajdówkę ale też pod serwisówkę z której też coś może się ulać :) (nawet starty baner czy kawałek plandeki) bo chodnik tam jest nowiutki i na prawdę nie chcemy go pobrudzić bo to obiecaliśmy Służewcowi. Postaramy się wytyczyć miejsca serwisowe - to 3,5 szerokości więc od razu poprosimy o rozsądne parkowanie, żeby inni mogli się zmieścić.

Przypominamy jednocześnie, że auto serwisowe to nie jest np. SUV w którym jest lewarek i dwa koła. To możecie zmieścić i zawieźć na górę w rajdówce. Będziemy się temu dokładnie przyglądać. A towarzyszące Wam kobiety czy przyjaciele mogą 200 metrów pokonać na piechotę.

Serwisówki zgłaszajcie do Marty marta.stanczyk@ak-krolewski.pl. W wiadomości poprosimy o markę nr rejestracyjny i kogo to serwis.
Będziemy wyciągać konsekwencje finansowe za nieprzestrzeganie tych wytycznych!

Regulaminy
Królewski Winter Cup 2020
Regulamin ramowy cyklu Królewski Winter Cup 2020
Pobierz
3KWC2020 rysunekPobierz
Klasyfikacja całego Winter Cup 2020 prowizorycznePobierz
Regulamin uzupelniajacy 3 Królewski Winter Cup 2020Pobierz
Wyniki 3 Królewski Winter Cup 2020Pobierz

MEDIA

PARTNERZY