Rajd Postapokalipsy

2019-11-09 20:14:52

Świat takim jak go znałeś nie istnieje. A Ty zostałeś prawdopodobnie jedynym, który przeżył jego koniec.

Wsiadaj więc do auta, zakładaj kask, gaz w podłogę i pędź przed siebie! Ale wcześniej przyjedź na teren Huty Warszawa, żeby wraz z Nami zakończyć „po rajdowemu” ten sezon.

24 listopada (niedziela) zapraszamy na Time Attack „Rajd Postapokalipsy” na gościnny teren Huty Warszawa. Tym razem ma to być forma bardziej zabawy ale z elementami rywalizacji! Nie będzie podziału na klasy. Nagrody dla trzech najszybszych ale wszyscy otrzymają pamiątkowe, specjalne nagrody. Czekają na Was 4 przejazdy na czas i UWAGA liczy się NAJLEPSZY czas spośród wszystkich mierzonych! Wcześniej pojedziecie oczywiście 2 zapoznania na kołach.

Teren został wyczyszczony i zostanie naprawiony, koniec z dziurami, czeka was asfalt, kostka, beton i trochę szutru.

Co do cateringu, to jak Huta pozwoli upieczemy sobie kiełbaski na ognisku i skonsumujemy z chlebem. Będzie również można napić się gorącej herbaty.

Zapisy ruszają we wtorek 12 listopada od godziny 12:00 , przez naszą stronę www.ak-krolewski.pl. Spokojnie, można będzie się zapisać i uiścić również w dniu imprezy - bez napinki!


Po przejazdach na czas (około 13, 13:30) planujemy wolne jazdy dla chętnych (za dodatkową opłatą), każdy uczestnik będzie miał prawo testować swoje umiejętnosci i auto do woli bez pomiaru z naszej strony. Nie ma znaczenia kolejność startów, znajdziecie tez dużo miejsca na serwis.


Termin: 24 listopada 2019 (niedziela)
Miejsce: ArcelorMittal Huta Warszawa, ul Kasprowicza 132
Liczba uczestników: 40
Wpisowe: 100 zł, dla członków AK Królewski – 80 zł
Dodatkowa opłata za wolne jazdy po rajdzie(płatne na miejscu w gotówce): 50zł, Królewscy nie płacą!

Załączniki
Komunikat nr 1Pobierz
Regulamin uzupelniajacy Rajd PostapokalipsyPobierz
Trasa Rajd PostapokalipsyPobierz

MEDIA

PARTNERZY