ArcelorMittal SuperOeS 2019

2019-08-21 20:20:04

Kochani! Nie odpuszczamy i zapraszamy Was na zupełnie nową miejscówkę na terenie stolicy.

Po raz pierwszy zagościmy na terenie dzielnicy Bielany a dokładnie Huty Warszawa! Udało się to dzięki przeogromnego wsparciu władz dzielnicy Urząd Dzielnicy Bielany i super, ekstra pozytywnym podejściu Pana Prezesa Huty. W ogóle nie przestraszyli się jak usłyszeli „rajd samochodowy” :) A to rzadkość!

Do rzeczy: impreza odbędzie się 25 sierpnia (jak zwykle niedziela). Będzie jak to u Nas czyli pomiar czasu na fotokomórkach, start co 30 sekund, wyniki on-line, serwisy do waszej dyspozycji, przepyszne jedzonko od Pana Marka i upominki dla każdego. No i wisienka na torcie… trasa! Prawie 3,5 kilometra oesu o różnej, choć równej nawierzchni przejeżdżany 4 krotnie z pomiarem czasem plus oczywiście 2 przejazdy zapoznawcze. Cóż mówić będzie momentami szybko, momentami technicznie czyli to co rajdowe tygryski lubią najbardziej! Wpisowe Was nie zabije ale to Nasz niecny plan bo będziemy chcieli abyście wspomogli pewne stowarzyszenie, które pomaga zwierzakom No i oczywiście nie zabraknie niespodzianek! Śledźcie wiadomości bo….. BĘDZIE SIĘ DZIAŁO!!!!

Zapisy ruszają 12 sierpnia (poniedziałek) od godziny 12:00 poprzez naszą stronę www.ak-krolewski.pl.

Instrukcja obsługi systemu do zapisów (dla tych którzy go nie znają) pojawi się na wydarzeniu i na stronie internetowej. Podamy również kontakt do admina, który odpowie na wszelkie pytania i pomoże jak będzie trzeba.

Termin imprezy: 25 sierpnia 2019 (niedziela)

Miejsce: : Teren Huty Warszawa

Liczba uczestników: maksymalnie 100

Wpisowe:
150 zł – dla członków AK Królewskiego z opłaconą składką za rok 2019
200 zł – dla wszystkich innych

Załączniki
Regulamin uzupelniajacy ArcelorMittal SuperOES 2019Pobierz
results - Super Oes ArcerolMittal 2019-08-30-17-22Pobierz

MEDIA

PARTNERZY