Wyniki „1 Królewski Puchar Turystyczny 2019”

2019-03-13 21:15:45

Szanowni uczestnicy i współorganizatorzy !

Bardzo dziękuję za udział w I rundzie Królewskiego Pucharu Turystycznego 2019, która odbyła się w niedzielę 10.03.2019 w Wołominie koło Warszawy.
Impreza była IV rundą Turystycznych Samochodowych Mistrzostw Polski i Turystycznego Pucharu Polski PZM oraz III rundą Turystyczno-Nawigacyjnych Mistrzostw Okręgu Warszawskiego PZM.
Cieszę się, że zawitaliście na naszą imprezę w dość licznym gronie.
W imprezie wzięło udział 14 załóg.
Wszystkie załogi dojechały szczęśliwe, choć trochę zmęczone do mety.
Trasa liczyła około 30 km po terenie Wołomina i okolicznych miejscowości.
Uczestnicy zwiedzali Powiatowe Centrum Dziedzictwa i Twórczości w Wołominie, na terenie którego nastąpiło zakończenie imprezy i wręczenie pucharów zwycięzcom.

Podium przedstawia się następująco:
I miejsce zdobyła załoga Marcin Lutek/Monika Wojtkowiak II miejsce przypadło załodze Marcin Rogulski/Agnieszka Sakowicz III miejsce zajęła załoga Robert Jedynak/Maciej Rutkowski

Najszybszym kierowcą na próbach sprawnościowych okazał się Marcin Lutek.

Dziękujemy uczestnikom za przybycie, gratulujemy zwycięzcom, cieszymy się, że wszystkie załogi w dobrych humorach dotarły na metę i mamy nadzieję, że pojawią się na naszych przyszłych imprezach.
Do zobaczenia!
Specjalne podziękowania dla Pani Elżbieta Radwan Burmistrz, dla Pana Łukasza Marek Zastępcy Burmistrza oraz Wołomin za gościnne przyjęcie naszych załóg oraz udostępnienie parkingów na start imprezy oraz próbę sprawności, a także uczestnictwo w ceremonii zakończenia imprezy.

O posiłek dla uczestników zadbał CaterMark Catering

Serdeczne podziękowania dla Asi Podbielskiej, Oli Ekiel i Piotra Miszczaka za pomoc przy organizacji imprezy.

GALERIA

WYNIKI

Załączniki
próby SZPobierz
wyniki_pelnePobierz

MEDIA

PARTNERZY