3 Królewska Śnieżynka 2024

2024-02-21 22:33:50

Hej Kochani! Już 9 marca zapraszamy na 3 rundę zmagań w naszym zimowym cyklu Królewska Śnieżynka! I ta eliminacja będzie UWAGA!!! 1 rundą Mistrzostw Okręgu SUPER SPRINT ZO PZM WARSZAWA.


Miejsce niektórym znane czyli Tor Autek, a tym co nie to czas chyba poznać ... :) Przygotowaliśmy dla Was fajną, techniczną trasę - gdzie zarówno kierowcy profesjonalnych rajdówek, jak i aut totalnie seryjnych trochę się napracują :) Zapewniamy, że będzie równo, choć mamy nadzieję, że zima nadal się utrzyma i w końcu będziecie mogli poszaleć, w bezpiecznych warunkach, na śniegu. A jeszcze dodatkowo specjalnie z racji, że jest to runda MOW to będziecie mieli do przejechania nie 5 ale 6 przejazdów!!!!


UWAGA KIBICE jak zwykle u nas OGLĄDAJĄ RAJD ZA DARMO!


Wydarzenie na Facebooku


Dla uczestników - na naszej stronie ak-krolewski jest dostępny regulamin - to ważne - bo w naszym cyklu są trochę zmienione klasy - chodzi o 1 i 2. Natomiast w MOW będzie prowadzona klasyfikacja "po staremu" - wyniki zostaną przeliczone.


Co do auta:
Auto musi mieć ważne badanie techniczne i OC. I w sumie to wystarczy...
Dla sportowych wyjadaczy - opony bez znaczka E tylko dla klasy GOŚĆ.
WAŻNE!!!! Pamiętajcie o limicie decybeli - na torze dopuszczalny to 98 - i będziemy to sprawdzać....


A teraz do rzeczy: impreza odbędzie się 9 marca (sobota). Będzie jak to u nas, czyli pomiar czasu na fotokomórkach, wyniki on-line, jedzonko oraz nietypowe nagrody dla zwycięzców. Zakładamy 6 przejazdów na czas, choć może dyrektor lub pogoda zadecyduje, inaczej? ;) Oczywiście 2 przejazdy zapoznawcze. Nie trzeba mieć pilota, ale „umysłowy” zawsze wskazany (niby

dociąża, ale coś tam podyktuje :) ).

Zapisy ruszają we wtorek, 20 lutego o godzinie 18 przez naszą stronę www.ak-krolewski.pl Instrukcja obsługi systemu do zapisów (dla tych którzy go nie znają) pojawi się na wydarzeniu i na stronie internetowej. Podamy również kontakt do admina, który odpowie na wszelkie pytania i pomoże jak będzie trzeba.


Termin: 9 marca 2024 (sobota) godz.: 10:15
Miejsce: Tor Autek, Leśna, Józefów II, Legionowo Liczba uczestników: maksymalnie 60
Wpisowe: 350 zł, dla członków AK Królewski – 300 zł, w dniu zapisów -
400 zł.

Regulaminy
Regulamin Królewska Śniezynka 2024Pobierz
Załączniki
Regulamin uzupełniający 3KS2024Pobierz
Wyniki po 3 rundach KŚ 2024Pobierz

MEDIA

PARTNERZY