Klasa Inter Cars Challenge na KSC 2017

2017-11-15 23:37:36

We współpracy z naszym wieloletnim Partnerem firmą Power Factory przygotowaliśmy niespodziankę dla pracowników Inter Cars - Motorsport & Tuning, Inter Cars.

warunki: być pracownikami grupy kapitałowej Inter Cars.

Pojadą wszyscy jednym i tym samym autem, 3 przejazdy (1 - zapoznawczy a potem 2 i 3 mierzony). Liczyć się będzie NAJLEPSZY czas! Będą po prostu "wciskać się " w kolejkę :) Do dyspozycji będzie Audi 1,8 Turbo, przygotowane do startów w rallycrossie. Moc ok 170 km. Wyposażone w klatkę bezpieczeństwa, pasy, fotele kubełkowe.Zmienione zostało zawieszenie, układ wydechowy i hamulcowy, brak ABS.

A jako instruktor, na prawym fotelu zasiądzie: Igor Sokulski czynny zawodnik rallycrossowy, Mistrz Polski w sezonie 2016, aktualnie startujący w klasie BMW w rallycrossie.

Zgłoszenia i wszelkie pytania prosimy wysyłać na adres:
tomasz.kaminski@ak-krolewski lub dzwonić pod numer: 669901252,

W zgłoszeniu prosimy podać:
Imię i nazwisko
stanowisko/ filia. dział

Ilość miejsc ograniczona do 15 osób. Decyduje kolejność zgłoszenia.

UWAGA!
Jeśli ktoś z pracowników chce się zgłosić i wystartować własnym samochodem / rajdówką to startuje jako uczestnik 2Brally Summer Cup i jest klasyfikowany w klasie pojemnościowej, klasyfikacji generalnej i klasyfikacji końcowej. Natomiast nie jest klasyfikowany w klasie Inter Cars Challange!

MEDIA

PARTNERZY