2 Królewski Summer Cup 2023

2023-09-14 16:05:58

Zapraszamy na 2 Rundę Królewski Summer Cup 2023, która będzie inna... :) Tym razem zapraszamy pod Warszawę - do Legionowa. Daleko nie jest, więc dacie radę :)

UWAGA KIBICE jak zwykle u nas OGLĄDAJĄ RAJD ZA DARMO!

Wydarzenie na Facebooku

Nawierzchni będzie inna niż na Woli - teraz czeka na Was asfalt i beton - RÓWNY! Wszak prawdziwy rajdowiec musi potrafić jeździć po wszystkim.
Uprzedzamy, że impreza jest zgłoszona do PZM (i ma wizę!) więc, auto musi mieć ważne badanie techniczne i OC. Opony bez znaczka E tylko dla klasy GOŚĆ.

Bardzo ważną kwestią jest limit głośności - będziemy tego przestrzegać! Dla tych co nie wiedzą co z tym zrobić wystarczy wpisać w wujka google - silencer do tłumika wydechu i za 80 złotych macie załatwiony temat.

A teraz do rzeczy: impreza odbędzie się 23 września (sobota) na Torze Autek - Centrum szkoleniowo-eventowe w Legionowie. Dokładne namiary macie w info, ale jeszcze Wam przypomnimy.
Będzie jak to u Nas, czyli pomiar czasu na fotokomórkach, wyniki on-line, jedzonko oraz nietypowe nagrody dla zwycięzców.
Zakładamy 5 przejazdów na czas (3 okrążenia toru). Oczywiście 2 przejazdy zapoznawcze. Nie trzeba mieć pilota, ale „umysłowy” zawsze wskazany (niby dociąża, ale coś tam podyktuje :) ).

Instrukcja obsługi systemu do zapisów (dla tych którzy go nie znają) pojawi się na wydarzeniu i na stronie internetowej. Podamy również kontakt do admina, który odpowie na wszelkie pytania i pomoże jak będzie trzeba.

Termin imprezy: 23 września 2023 (sobota)
Miejsce: Tor Autek, Leśna, Józefów II, Legionowo
Liczba uczestników: maksymalnie 60
Kolejne rundy cyklu: 1 października - wracamy na Wolę. Już zapraszamy!

ZAWODNICY proszeni są o dokładne zapoznanie się z regulaminami imprezy

Regulaminy
Regulamin Królewski Summer Cup 2023Pobierz
Regulamin uzupełniający Królewski Summer Cup 2023Pobierz

MEDIA

PARTNERZY