1 Królewski Summer Cup 2023

2023-08-23 15:00:39

Mamy nadzieję, że okres urlopowy już się powoli u Was zakończył. A żeby odetchnąć przed szałem szkolnych zakupów zapraszamy na 1 rundę cyklu Królewski Summer Cup na terenie Polskiego Holdingu Obronnego przy ulicy Fort Wola w Warszawie.

UWAGA KIBICE jak zwykle u nas OGLĄDAJĄ RAJD ZA DARMO!

Wydarzenie na Facebooku

Ci którzy byli na @Królewski Sprint 2023 znają go dobrze. A tych co nie było informujemy, że jest to iście rajdowa, szybka, choć bezpieczna trasa. W większości pokryta szutrem, choć zdarzają się też inne nawierzchnie (kostka, trylinka, beton, a nawet gdzieniegdzie asfalt). Równo, nie jest - ale to przecież nie tor :) . Zresztą obejrzycie filmiki i galerie z naszej poprzedniej imprezy tam rozgrywanej. Pokombinowaliśmy trochę i doszliśmy do pewnych wniosków, żeby było jeszcze fajniej.

Do pomysłu bardzo pozytywnie odnieśli się nasi sąsiedzi @Fort Wola i @Progresja. Coś tam dla Was przygotowali, ale o tym wkrótce
Uprzedzamy, że impreza jest zgłoszona do PZM więc, auto musi mieć ważne badanie techniczne i OC. Opony bez znaczka E tylko dla klasy GOŚĆ.

A teraz do rzeczy: impreza odbędzie się 2 września (sobota).
Będzie jak to u Nas, czyli pomiar czasu na fotokomórkach, wyniki on-line, jedzonko oraz nietypowe nagrody dla zwycięzców.
Zakładamy 5 przejazdów na czas, choć może dyrektor zadecyduje, inaczej? :) Oczywiście 2 przejazdy zapoznawcze. Nie trzeba mieć pilota, ale „umysłowy” zawsze wskazany (niby dociąża, ale coś tam podyktuje :) )..

Termin imprezy: 2 września 2023 (sobota)
Miejsce: Teren Polski Holding Obronny – ulica Fort Wola 22
Liczba uczestników: maksymalnie 60
Kolejne rundy cyklu: prawdopodobnie 23 września - na innym terenie i 1 października - wracamy na Wolę. Już zapraszamy!

ZAWODNICY proszeni są o dokładne zapoznanie się z regulaminami imprezy

Regulaminy
Regulamin Królewski Summer Cup 2023Pobierz
Regulamin Uzupełniajcy 1 KSC 2023Pobierz

MEDIA

PARTNERZY