1 Królewskie Szkolenia Rajdowe

2024-05-17 00:00:50

Kochani! Reaktywujemy nasz cykl Królewskich Szkoleń Rajdowych (KSR)!!!
Dojrzali pamiętają nasze początki i nieistniejący już plac w Modlinie - teraz to lotnisko :) gdzie wykluwały się talenty :) A nowicjuszom ;) przypominamy...


Celem naszych szkoleń jest dobra zabawa i testowanie swoich umiejętności oraz możliwości swojego auta, w bezpiecznych warunkach.
W porównaniu do szkoleń sprzed dekady, zmienia się wiele - bo trochę czasu upłynęło - choć założenie to samo! Dlatego zapraszamy do treningu zwykłymi, seryjnymi autami, którymi codziennie jeździcie do pracy czy na zakupy.


Macie się wyjeździć i jak najwięcej nauczyć. Nie ma tu rywalizacji, choć jak będziecie chcieli - i powiedziecie to sędziom na starcie - to podamy kierowcy wyniki 5 wybranych przez Was przejazdów. Porównacie wtedy jakie postępy uczyniliście. Jak chcecie to wrzucimy je też na naszą stronę.


A miejsce ma potencjał, oj ma! Zapraszamy na Motorpark Ułęż, gdzie dzięki naszemu partnerowi - organizatorowi cykli Race Cup i Classic Cup - będziemy mogli zaprosić na fajną, długą trasę. Jak się uprzecie, to i 100 km przejedziecie podczas tych treningów.


Podzielimy Was na 4 grupy - by było nam łatwiej "puszczać" Was na trasę. Grupa 1 - pojemność do 1200 m3 pojemności, grupa 2 do 1600 m3, grupa 4 do 2000 m3 i ostatnia grupa powyżej 2000 m3. Nie dzielimy na rodzaj napędu itp. To ma być nauka a nie rywalizacja!


Na miejscu dostępny będzie też instruktor (za dodatkową opłatą, który pokaże jakie popełniacie błędy). Uprzedzamy, sprawdzimy Wasze auto pod względem bezpieczeństwa - czy czasami się nie rozlatuje :)
Ale jeśli przyjedziecie autem przygotowanym do Wrak race to zapomnijcie. Ma być bezpiecznie!


Do rzeczy:
Termin: 2.06.2024r.
Lokalizacja: Motopark Ułęż
Wpisowe 500 zł i jeździcie ile się da i zacznie się ściemniać. Tak, kasa spora, ale jazdy co niemiara i do tego równiutko!


Jazdy testowe:

Odcinek z pomiarem czasu - jeździmy cały dzień, dowolną ilość przejazdów ale tylko 5 z nich będzie klasyfikowanych do wyniku końcowego. Wynik to suma pięciu przejazdów.


Aby wziąć udział w klasyfikowanych przejazdach, przed startem należy zgłosić sędziemu który ma być uwzględniony w wynikach.


Podział na klasy :

  • do 1600cm3
  • do 2000cm3
  • powyżej 2000cm3
  • AWD
  • Klasyfikacja generalna

Koszt: 500

MEDIA

PARTNERZY