1 Królewska Śnieżynka 2024

2024-01-23 14:38:03

Niniejszym zapraszamy na 1 rundę Królewskiej Śnieżynki! Wraz z naszym partnerem @Tor Autek przygotujemy fajną, techniczną trasę - gdzie zarówno kierowcy profesjonalnych rajdówek, jak i aut totalnie seryjnych trochę się napracują :) Zapewniamy, że będzie równo, choć mamy nadzieję, że zima nadal się utrzyma i w końcu będziecie mogli poszaleć, w bezpiecznych warunkach, na śniegu.


UWAGA KIBICE jak zwykle u nas OGLĄDAJĄ RAJD ZA DARMO!


Wydarzenie na Facebooku


Ponieważ od 2025 roku szykują się zmiany dotyczące szczególnie klasy pierwszej, chcemy to przetestować. Licząc na śnieżne warunki, gdzie nie liczy się moc tylko technika, rozszerzamy klasę 1 do pojemności 1300 cm.
Zresztą ten tor jest bardziej techniczny, bez długich prostych, więc szanse wydają się wyrównane.


Uprzedzamy, że impreza jest zgłoszona do PZM więc, auto musi mieć ważne badanie techniczne i OC. Opony bez znaczka E tylko dla klasy GOŚĆ.


WAŻNE!!!! Pamiętajcie o limicie decybeli - na torze dopuszczalny to 98 - i będziemy to sprawdzać....


A teraz do rzeczy: impreza odbędzie się 3 lutego (sobota) 2024. Będzie jak to u nas, czyli pomiar czasu na fotokomórkach, wyniki on-line, jedzonko oraz nietypowe nagrody dla zwycięzców.


Zakładamy 5 przejazdów na czas, choć może dyrektor lub pogoda zadecyduje, inaczej? ;) Oczywiście 2 przejazdy zapoznawcze. Nie trzeba mieć pilota, ale „umysłowy” zawsze wskazany (niby dociąża, ale coś tam podyktuje :) ).

Kolejne rundy cyklu: 25 lutego i 9 marca - miejsce to samo. Już zapraszamy!


Termin: 3 lutego 2024 (sobota) godz.: 10:15
Miejsce: Tor Autek, Leśna, Józefów II, Legionowo
Liczba uczestników: maksymalnie 60
Wpisowe: 350 zł, dla członków AK Królewski – 300 zł

Regulaminy
Regulamin Królewska Śniezynka 2024Pobierz
Załączniki
Regulamin uzupełniający 1KS2024Pobierz

MEDIA

PARTNERZY