ArcelorMittal SuperOeS 2021

2021-07-08 00:31:47


LISTA STARTOWA
NR
STARTOWY
Załoga / Klub Pojazd Klasa
001
logo AK Królewski
Kamil Mazurek
AK Królewski
Peugeot 106
1
FWD
002
logo AK Królewski
Michał Zach
AK Królewski
Fiat Seicento
Biuro Rachunkowe Monika Zach
1
FWD
003
logo AK Królewski
Waldemar Niezabitowski
AK Królewski
Nissan Micra
Autowaldex
1
FWD
004
logo AK Królewski
Witold Samulewicz
AK Królewski
Honda Civic
VEK Rallyteam
2
FWD
005
Przemysław Wodzyński
Dariusz Pustoła
Opel Corsa C
2
FWD
006
logo AK Królewski
Paweł Jaworski
Anna Gniadek
AK Królewski
Peugeot 106
2
FWD
007
logo AK Królewski
Maciej Janczak
Olga Figura
AK Królewski
Honda Civic
Legionowska Akademia Jazdy
2
FWD
008
Daniel ŻubertRenault CLIO
2
FWD
009
Filip MorlińskiHonda Civic
3
FWD
010
Paweł KlepaczewskiCitroen saxo
3
FWD
011
Maciej MichalakVolkswagen Polo GTI
3
FWD
012
logo AK Królewski
Adam Krupa
Karolina Matuszewska
AK Królewski
Toyota Yaris
Linguo
3
FWD
013
logo AK Królewski
Artur Ceregra
AK Królewski
Honda Civic
Vito Polska
3
FWD
014
Stanisław Olszewski
Sebastian Kamiński
Peugeot 106
Junior Auto
3
FWD
015
Wojciech Ogonowski
Andrzej Ogonowski
Peugeot 106
3
FWD
016
logo AK Królewski
Maciej Jendrych
Jakub Kubicki
AK Królewski
Peugeot 106
Grip Chasers Rally Team
3
FWD
017
Jakub Krajewski
Mateusz Radej
Honda Civic
Schweppes
3
FWD
018
Jakub BobowskiToyota Corolla
3
FWD
019
logo AK Królewski
Maksymilian Kulik
Karol Piechowicz
AK Królewski
Honda Civic
3
FWD
020
Marcin DrozdaHonda civic
3
FWD
021
Marek BudnyFSO Polonez Caro
4
RWD
022
logo AK Siedlecki
Maciej Szpura
Piotr Borkowski
AK Siedlecki
BMW E36 320i
4
RWD
023
Franciszek BekasiewiczBMW E30
4
RWD
024
Mariusz Piłat
Agnieszka Piłat
BMW E30
4
RWD
025
Maciej Zawadzki
Artur Piłat
BMW E36
4
RWD
026
Przemysław ŚwierczyńskiBMW 318Ti
4
RWD
027
Dominik Długosz
Szymon Nowakowki
BMW 320i
4
RWD
028
Artur Piłat
Maciej Zawadzki
BMW E36
4
RWD
029
logo AK Królewski
Grzegorz Klimczyk
AK Królewski
Honda CIVIC COUPE
4
FWD
030
Tomasz CieślakToyota Corolla ts
4
FWD
031
Tomasz Kleszko
Krzysztof Więckowski
Opel Astra
4
FWD
032
Szymon Nowakowski
Dominik Długosz
BMW 320i
4
RWD
033
logo AK Królewski
Mariusz Wilkowski
AK Królewski
Peugeot 206
4
FWD
034
logo AK Rzemieślnik
Yoshua Ono
Pablos --
AK Rzemieślnik
Toyota GT86
4
RWD
035
logo AK Rzemieślnik
Rafał Górecki
AK Rzemieślnik
Opel Corsa
5
FWD
036
Marcin Jaskulski
Piotr Jaskulski
BMW E30
Kamuflage*
5
RWD
037
Karol SzmurłoBMW 330i E90
rajdowe marzenia
5
RWD
038
Adam ŚwiderskiAudi S1
EKTIV SP. Z O.O.
6
039
logo AK Królewski
Kacper Zawadka
AK Królewski
Audi S1
6
040
Rafał BilskiToyota Gr yaris
AJC
6
041
logo AK Rzemieślnik
Molak Jr
Jarosław Długowski
AK Rzemieślnik
Subaru Impreza
S&E
042
Michał FaberSubaru Impreza WRX
S&E
043
Jarosław SmolarzSubaru Impreza
S&E
044
Maciej Maksymiuk
Filip Kamieński
Subaru Impreza
S&E
045
logo AK Królewski
Anna Gniadek
Paweł Jaworski
AK Królewski
Peugeot 106
2
FWD
046
Wojciech WierzbowskiPeugeot 206
4
FWD
047
logo AK Królewski
Karolina Matuszewska
Adam Krupa
AK Królewski
Toyota Yaris
Linguo Rally Team
3
FWD


lp. to tylko liczba porządkowa, to nie jest numer startowy. Poniższa lista prezentuje kolejność zapisu na rajd.

Każda zapisana załoga która nie miała wymaganego salda ma 15 minut od swojego zapisu na jego uzupełnienie. Po tym czasie o kolejności na liście decydować będzie godzina uzupełnienia salda a nie godzina zapisu. Historia płatności jest dostępna w panelu użytkownika.
List zapisanych
lp. Załoga / klub Pojazd Klasa /
Status
Status

PARTNERZY