Podsumowanie 2 Królewski Winter Cup 2020

2020-02-08 21:24:08


LISTA STARTOWA
NR
STARTOWY
Załoga / Klub Pojazd Klasa
001
Mateusz SzymańskiSeat Arosa
1
FWD
002
logo AK Królewski
Adam Płochocki
AK Królewski
Fiat Seicento
AYAMOTORS TOM-Water
1
FWD
003
logo AK Królewski
Paulina Niezabitowska
AK Królewski
Nissan Micra
Autowaldex
1
FWD
004
Jakub RolaFiat Seicento
1
FWD
005
logo AK Królewski
Konrad Goczał
AK Królewski
Fiat Seicento
1
FWD
006
logo AK Królewski
Kamil Mazurek
AK Królewski
Peugeot 106
1
FWD
007
Filip Bicki
Karol Ciecwierz
Suzuki Swift
1
FWD
008
Patryk SierakowskiSeat Arosa
1
FWD
009
logo AK Królewski
Artur Płochocki
AK Królewski
Fiat Seicento
AYA Motors, Tom-Water
1
FWD
010
logo AK Królewski
Waldemar Niezabitowski
AK Królewski
Nissan Micra
Autowaldex
1
FWD
011
logo AK Polski
Paweł Seremak
AK Polski
Fiat Seicento
1
FWD
012
Mateusz Wasilewski
Damian Garbowski
Fiat Cinquecento
2
FWD
013
Paweł KulfanFiat Seicento
2
FWD
014
Tomasz TeślukFiat Seicento
2
FWD
015
Marcin Nowak
Doris Skonieczna Nowak
Fiat Seicento
Klimacinek
2
FWD
016
Maciej MichalakFiat Seicento
2
FWD
017
Stanisław OlszewskiNissan Micra
Sport Bar Zielonka
2
FWD
018
Mariusz Karbowski
Maciej Rybak
Nissan Micra K12
Z.I.P.E
2
FWD
019
logo AK Rzemieślnik
Olaf Pałuba
AK Rzemieślnik
Subaru Justy
2
020
logo AK Polski
Agata Makomaska
AK Polski
Honda Civic
2
FWD
021
logo AK Polski
Maria Zaborska
Krzysztof Capała
AK Polski
Honda Civic
2
GOŚĆ FWD
022
Andrzej Kochanowski
Lukasz Mosak
Peugeot 206
2
FWD
023
Daniel Żubert
Paweł Chojnacki
Renault CLIO
2
FWD
024
Bartek Biegaj
Mateusz Brenda
Citroen Saxo
B.B Cars
2
FWD
025
logo AK Królewski
Grzegorz Klimczyk
AK Królewski
Honda Civic VI
2
FWD
026
logo AK Królewski
Łukasz Makochan
AK Królewski
Suzuki Swift GTi
2
FWD
027
logo AK Królewski
Tomasz Oczkoś
AK Królewski
Suzuki Swift
TOM-WATER/AYA MOTORS
2
FWD
028
logo AK Królewski
Jacek Goździk
AK Królewski
Toyota Starlet
2
FWD
029
logo AK Królewski
Maciej Janczak
Olga Figura
AK Królewski
Honda Civic
Legionowska Akademia Jazdy
2
FWD
030
logo AK Podlaski
Krzysztof Wierzbicki
Agnieszka Wierzbicka
AK Podlaski
Ford Fiesta
3
FWD
031
Jakub Wieczorek
Tomasz Krzemiński
Volkswagen Lupo GTI
KRZ Motorsport
3
FWD
032
logo AK Podlaski
Grzegorz Chuczun
Maciej Safaryn
AK Podlaski
Renault Clio
VanKing
3
FWD
033
Jakub Kubicki
Łukasz Jendrych
Peugeot 106
3
FWD
034
Paweł Jaszczyk
Kacper Jaszczyk
Peugeot 206
3
FWD
035
Piotr RejowskiCitroen Saxo
R&R Group Sp. z o.o.
3
FWD
036
Marcin Oleksów
Maciej Oleksów
Citroen Saxo
3
FWD
037
Tomasz AndrzejewskiCitroen Saxo
3
FWD
038
logo AK Rzemieślnik
Dawid Wenta
Julia Lisowska-Wenta
AK Rzemieślnik
Citroen Saxo
3
FWD
039
logo AK Polski
Adam Kwiatkowski
Grzegorz Gajewski
AK Polski
Citroen Saxo
3
GOŚĆ FWD
040
logo AK Królewski
Rafał Pak
Kamila Pak
AK Królewski
Citroen C2
3
FWD
041
logo AK Królewski
Filip Kulik
Kuba Nicpoń
AK Królewski
Honda Civic
3
FWD
042
Izabella SzymańskaHonda Civic
3
FWD
043
logo AK Królewski
Dmytro Kavarnaly
AK Królewski
Honda Civic VI
3
FWD
044
logo AK Podlaski
Mateusz Pietruc
Kamil Piech
AK Podlaski
Peugeot 206
ALCAR-Części Samochodowe
3
FWD
045
logo AK Rzemieślnik
Mariusz Regulski
AK Rzemieślnik
Honda CRX
3
FWD
046
Rafał KobzaBMW 318Ti
Akademia Motoryzacji
4
RWD
047
Mariusz Piłat
Maciej Zawadzki
BMW E36
4
RWD
048
logo AK Polski
Piotr Maciejuk
AK Polski
Renault Clio
4
FWD
049
logo AK Podlaski
Grzegorz Wysocki
AK Podlaski
Peugeot 206 RC
4
FWD
050
Marcin Bidas
Bartłomiej Bidas
Renault Megane Coupe
4
FWD
051
Adrian WłodekOpel Astra
4
FWD
052
logo AK Podlaski
Piotr Samusiewicz
AK Podlaski
Ford Fiesta ST
4
FWD
053
logo AK Polski
Mariusz Karczewski
AK Polski
Honda Civic TypeR
Auto Rest Motorsport
4
GOŚĆ FWD
054
Piotr FilipekPeugeot 306
4
FWD
055
logo AK Polski
Robert Ciechomski
Agnieszka Wyszkowska
AK Polski
Daewoo Lanos
4
FWD
056
Konrad GanczarskiCitroen C4 VTS
Strop-Hurt
4
FWD
057
logo AK Królewski
Jarek Kurowski
AK Królewski
BMW E30
4
RWD
058
logo AK Królewski
Arkadiusz Musiał
David Loretz
AK Królewski
BMW E36
[ ,.!.. MFRT ]
4
RWD
059
logo AK Polski
Marcin Łosek
Michał Krystosiak
AK Polski
BMW 318Ti
4
RWD
060
logo AK Polski
Jarosław Frydrych
Katarzyna Trzciałkowska
AK Polski
BMW 318 IS
Świat MINI
4
GOŚĆ RWD
061
logo AK Królewski
Andrzej Reweda
AK Królewski
BMW 318is
4
RWD
062
logo AK Rzemieślnik
Kamil Pietraszko
AK Rzemieślnik
BMW 318is
SP Trans
4
RWD
063
Maciej ZawadzkiBMW E36
4
RWD
064
logo AK Polski
Piotr Cywiński
AK Polski
BMW 318is e36
4
RWD
065
Piotr MeringBMW 318
4
RWD
066
Michał GołębiewskiBMW 318is
4
RWD
067
Maciej PatrynHonda Civic
4
FWD
068
Przemysław ŚwierczyńskiBMW 318Ti
4
RWD
069
logo AK Polski
Maciej Dębowski
AK Polski
Honda Civic VI
Kill All Tires
4
GOŚĆ FWD
070
logo AK Królewski
Maciej Jermakow
AK Królewski
BMW E30 318is
4
RWD
071
logo AK Królewski
Rafał Jeromin
AK Królewski
Opel Astra
LifestyleCars
4
FWD
072
logo AK Polski
Maciej Majdax
AK Polski
Renault Clio
4
FWD
073
logo AK Podlaski
Marcin Malinowski
AK Podlaski
Ford Fiesta ST
ALEX Optima
4
FWD
074
logo AK Polski
Jakub Kinkel
Przemysław Kalinowski
AK Polski
Opel Astra GSi
4
FWD
075
Sebastian Dziadosz
Marcin Dziadosz
Honda Civic V
RIDER
4
FWD
076
logo AK Królewski
Michał Kraciuk
AK Królewski
Audi A4 Kombi Q
5
077
logo AK Rzemieślnik
Rafał Górecki
AK Rzemieślnik
Opel Corsa
5
FWD
078
Marcin DrozdaRenault Megane
5
FWD
079
Filip Odolinski
Bartłomiej Bąk
Mini Cooper s f56
Servicemile
5
FWD
080
Piotr GontarczykSeat ibiza
5
FWD
081
Paweł Jakubczyk
Weronika Morawska
Honda civic
SPEC-WOK
5
FWD
082
logo AK Rzemieślnik
Łukasz Zawadzki
Magdalena Zawadzka
AK Rzemieślnik
BMW E36 325s
MocnyBimberRallyTeam
5
RWD
083
Piotr ChrzanowskiBMW 316
5
RWD
084
Łukasz Darski
Filip Darski
Audi 90 Quattro
THE SIGN
5
085
logo AK Królewski
Patryk Grodzki
AK Królewski
BMW E36
Firma Handlowa Seal
5
RWD
086
logo AK Tomaszowski
Adrian Wichłacz
Blażej Szulc
AK Tomaszowski
Ford Fiesta
ODYS TRANSPORT
5
087
logo AK Polski
Michał Kuna
AK Polski
BMW M3 RX
Świat MINI
5
GOŚĆ RWD
088
logo AK Polski
Pawel Widawski
AK Polski
Ford Focus RS
TRACKDAYS.PL
5
GOŚĆ
089
logo AK Polski
Artur Rowiński
Magdalena Tokarska
AK Polski
Skoda Fabie Evolve
Bediet Catering
5
GOŚĆ
090
logo AK Królewski
Roman Urban
AK Królewski
Renault Megane
5
GOŚĆ FWD
091
Łukasz BłońskiBMW 328
5
RWD
092
Przemysław Ledzion
Piotr Fukowski
Subaru Impreza STI
S&E
093
logo AK Królewski
Ewa Hołdyk
Oktawian Ostrowicz
AK Królewski
Subaru Impreza WRX JDM
S&E
094
Maciej Maksymiuk
Emil Uszynski
Subaru Impreza
BRC Błonie E-Mobil
S&E
095
Dominik Ledzion
Piotr Fukowski
Subaru Impreza
S&E
096
logo AK Królewski
Tomasz Jędrasiak
Rafał Jędrasiak
AK Królewski
Mitsubishi Evo VII
S&E
097
Cezary MarciniakSubaru Impreza Type R
S&E
098
Robert BorońSubaru Impreza
S&E
099
Mateusz Maj
Piotr Stefankiewicz
Subaru Impraza
S&E
100
Michał Sobczak
Anna Sobczak
Subaru Impreza STI
CarClassic.shop
S&E
101
logo AK Rzemieślnik
Marcin Michalski
Anna Michalska
AK Rzemieślnik
Subaru Legacy
S&E
102
Adam NowakSubaru Justy
Ecumajster
S&E
103
Paweł Kaszuba
Przemysław Wojtaś
Subaru Impreza
S&E
104
logo AK Polski
Konrad Jęczeń
AK Polski
Subaru Inpreza STI
S&E
105
Paweł GroeleMitsubishi Lancer Evo X
7ms miglo.pl
S&E
106
logo AK Rzemieślnik
Emil Uszyński
Maciek Maksymiuk
AK Rzemieślnik
Subaru Impreza Coupe
S&E
107
Przemysław Badowski
Magdalena Badowska
Subaru Impreza
BADY-CARS
S&E
108
Jerzy Pyzel
Weronika Pyzel
Mitsubishi Lancer Evo X
4Motors
S&E
109
Piotr Fukowski
Przemysław Ledzion
Subaru Impreza STI
APR Motorsport
S&E
110
logo AK Królewski
Oktawian Ostrowicz
Ewa Hołdyk
AK Królewski
Subaru Legacy Turbo
S&E
111
Artur RowniatkaMitsubishi Lancer Evo X
S&E
GOŚĆ
112
logo AK Polski
Felix Danilczuk
Martyna Adamiak
AK Polski
Mitsubishi Lancer Evo X
S&E
GOŚĆ
113
Michał SłabySubaru Impreza WRX STI
S&E
GOŚĆ
114
logo AK Królewski
Krzysztof Oracz
AK Królewski
Mitsubishi Lancer Evo X
Autoprofesja
S&E
GOŚĆ
115
logo AK Kielecki
Grzegorz Waszkowski
AK Kielecki
Mitsubishi Lancer Evo X
Extreme Tyres
S&E
GOŚĆ
116
Wojciech SzewczykPeugeot 306
MotoReporter24.pl
3
FWD
117
Krzysztof SmętekBMW E36 1.8 is
4
RWD
118
Bartłomiej Stachurski
Weronika Wiszniewska
Honda Civic
2
FWD
119
Marcin JaskulskiBMW E30
Kamuflage*
5
RWD


lp. to tylko liczba porządkowa, to nie jest numer startowy. Poniższa lista prezentuje kolejność zapisu na rajd.

Każda zapisana załoga która nie miała wymaganego salda ma 15 minut od swojego zapisu na jego uzupełnienie. Po tym czasie o kolejności na liście decydować będzie godzina uzupełnienia salda a nie godzina zapisu. Historia płatności jest dostępna w panelu użytkownika.
List zapisanych
lp. Załoga / klub Pojazd Klasa /
Status
Status
1
logo AK Królewski
Piotr Lutkowski
AK Królewski
Mitsubishi Lancer Evo X
S&E
GOŚĆ


2
logo AK Królewski
Rafał Kawka
Agata Jędrzajak
AK Królewski
Honda Civic
3
FWD


3
logo AK Królewski
Tomasz Kowalski
AK Królewski
Fiat Cinquecento
1
FWD


4
Szymon JaroszyńskiPeugeot 206
4
FWD


5
Piotr Pezowicz
Dawid Piwko
BMW 318Ti
Super Shine
4
RWD


6
logo AK Królewski
Marcin Pogorzelski
AK Królewski
Mitsubishi Lancer Evo
S&E
GOŚĆ


7
Jarosław Smolarz
Wojciech Królewski
Subaru Impreza
S&E


8
Norbert StaszkiewiczHonda Civic
4
FWD


9
Marcin SzwejkBMW E36
4
RWD


10
Daniel StawiarskiMitsubishi Lancer EVO IX
S&E


11
Andrzej Żuk
Maciej Żuk
Subaru Impreza
S&E


12
logo AK Królewski
Michał Jasiński
AK Królewski
Honda Civic
3
FWD


13
logo AK Polski
Rafał Zygmuntowicz
AK Polski
Honda Civic
4
FWD


14
Rafał Bilski
Paweł Mieczkowski
Mitsubishi Lancer Evo X
S&E


15
Paweł Mieczkowski
Rafał Bilski
Mitsubishi Lancer Evo X
S&E
GOŚĆ


16
Arkadiusz SobczakHonda Civic
5
FWD


17
Michał JarząbekSubaru Impreza
S&E


18
logo AK Królewski
Rafał Rudnik
Kamil Bielinski
AK Królewski
BMW E36
4
RWD


19
logo AK Królewski
Artur Garbula
AK Królewski
Renault Clio
4
FWD


PARTNERZY